WWW.KARTUS.COM

KARTUŞ DOLUMU:

Kartuş, laser toner dolumu sadece Türkiyede değil tüm dünyada her ülkede orjinal kartuş, laser toner tüketimine eşdeğer adetlerde yıllardır yapılmaktadır. Üstelik bu rakamlar yurtdışında özellikle Amerika, Fransa gibi ülkelerde inanılmaz boyutlara ulaşmaktadır.Türkiyede ise orjinal kartuş, laser toner tüketiminin henüz %25'i dolum yapılarak geri dönüşüm sağlanmaktadır. Kartuş, laser toner dolumuna tüm dünyada çevreci geri dönüşüm kurumlarıda destek vermektedir.

Kartuş

 

sIKÇA SORULAN SORULAR:

Kartuş ve Laser Toner Dolumu Yazıcımı Bozarmı?

En sık sorulan bu sorunun cevabı kesinlikle hayırdır.Kartuş dolumu makinanıza hiç bir zarar vermemektedir. Kartuş dolumu yazıcılara eğer zarar vermiş olsaydı kartuş dolum sektörü bunca yıl var olamaz ve gün geçtikçe daha fazla büyüyemezdi. Dünyadaki hiç bir yazıcı üreticisi, ürettiği yazıcılarda geri dönüşümsüz tüketim malzemesi kullandıramaz. Tüketici kanunlarında bile bu yer almaktadır.

Dolum Yaptırdığım Kartuş Orjinal Gibi Performans Verirmi?

Kartuş dolumu makinaya zarar vermediği gibi performans bakımındanda orjinal kartuşlarda aynı performansı vermektedir.Dolum yaptırdığınız kartuşlar makinanızda bir problem çıkarmadan nasıl kullanılabiliyorsa performans bakımındanda orjinal kartuşla birebir aynı performans sergileyerek kullanılmaktadır. Problemli olan kartuşlar müşterimize işleme sokulmadan önce bildirildiği için sorun çıkmasıda engelleniyor .

Dolum Yaptırdığım Kartuşun Garanti Kapsamı Nedir?

Her yapılan dolum kartus.com garantisi altındadır.Bu garanti müşteriden boş kartuşu alıp,dolum yapıp,müşteriye teslim edip ve müşterinin kullanmasına kadar yani başından sonuna kadar tüm işlemleri kapsayan bir garantidir.

İşyerimdeki Kartuşları Dolum Yaptırıcam Kartuşları Benmi Getiricem Yoksa Sizmi Alıyorsunuz?

Dolum yaptırmak istediğiniz kartuşlar firmamız tarafından adresinizden alınmaktadır.