Görünüm
Toplam 73 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

CANON MUADİL KARTUŞLAR İLE EŞİT KALİTEDE ÇIKTILAR

Canon muadil kartuşlar ülkemizde Canon marka yazıcılara uygun olarak tasarlanmış muadil kartuşlardır. Kullanımı oldukça yaygındır çünkü; Canon marka yazıcılar dünya ile aynı oranda ülkemizde kullanılır. Canon muadil kartuşlar sizlere kaliteli ve uzun ömürlü baskılar sunar. Sürdürülebilirlik yönünden çokça tercih edilirler. Canon muadil kartuşlarda 135 ml ile 6.000 sayfaya varan baskılar alabilirsiniz. Bu da ürünün uzun ömürlü olduğunun bir göstergesidir. Canon muadil kartuşlar yazıcınız ile mükemmel bir uyumda çalışır. Ayrıca orijinal kartuşlara çok yakın bir deneyim sunar. Çünkü; orijinal ürünler ile aynı özellikleri taşır. Yapı ve tasarım olarak orijinalleri ile çok benzer olan Canon muadil kartuşlar ile keskin hatlara sahip siyah çizgi, grafik ve fotoğraf baskıları alabilirsiniz. Profesyonellik yönünden sizlere kazançlı bir kapı aralar.

En Popüler Kartuş Çeşitleri

Refill Canon muadil kartuşlar popüler türlerden biridir. Özellikle hem devlet hem de özel sektörde görev alan ofis çalışanları bu modelleri sıklıkla tercih eder. İş yerlerinin vazgeçilmez sarf malzemelerinden olan Canon muadil kartuşlar maliyetlerinin düşüklüğü nedeniyle sık tercih edilir. Bir diğer ünlü muadil mürekkep markası olan Printpen de Printpen Canon modelleri ile sizlere seçenek alternatifi sunar. Printpen Canon muadil kartuş 12.5 mililitrelik mürekkep değeri ile sizlere yaklaşık 1.130 sayfalık bir baskı vaat eder. Muadil mürekkep ile aldığınız her baskı, her zaman eşit kalitede olup her zaman hatasız bir görünüm oranı verir.

Çıktılar Alınsın, Cebinizden Para Çıkmasın

Canon muadil kartuşlar yazıcınızla mükemmel bir uyumlulukta tasarlanmış şekilde elinize ulaşır. Fiyat ve yüksek baskı kapasitesi ile birlikte tam bir fiyat-performans ürünü olarak karşınıza çıkar. Ürünün kaliteli bir donanımının ve tasarımının olması yazıcınıza uyumunu arttırır. Bu durumda bir hasar olması söz konusu olmaması için kartus.com ayrıcalığı ile tüm önlemler alınır. Bu kapsamda kartus.com, bir daha tercih etmek isteyeceğiniz bir alışveriş deneyimi sunar. Web sitemizden tek tıkla sahip olabileceğiniz Canon muadil kartuşlar akıtmaya yol açmaz ve bu sayede yazıcınızın teknik aksamında oluşacak kirlenme ve lekelenme gibi tehditleri önler. Çipli modelleri de olan Canon muadil kartuşlar yazıcı donanımına uyumu kolaylaştırır ve hatasız baskılar almanıza yardımcı olur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.