Blog

Türkiye ' nin Lider Toner ve Kartuş Tedarikçisi Kartus.com

03 Mayıs 2021
Türkiye ' nin Lider Toner ve Kartuş Tedarikçisi Kartus.com

     2014 yılında faaliyet vermeye başlayan Kartus.com firması Türkiye’deki toner ve kartuş tedarikçisi konumunda çok önemli bir konumda yer almaktadır. Kurulduğu günden itibaren kaliteli hizmeti ve sağlam ekibiyle birlikte Türkiye’nin dört bir yanına hizmet sunmaktadır. Almış olduğu referanslar ve ödüllerle birlikte çok kısa sürede çok iyi bir konuma gelmiş bir bulunmaktadır. Ürün çeşitliliğinin fazlaca olması, sürekli yeni ürünler ile ağını genişletmekte ve yapmış olduğu ithalatlarla güncelliği koruyarak stok gücü elde tutması ile müşterilerine her daim kaliteli hizmet sunmaktadır.

Hp 59A - CF259A Muadil Toner

05 Kasım 2021
Hp 59A - CF259A Muadil Toner

HP 59A toner CF259A modelleri, nitelikli baskı almak isteyenlerin tercihidir. Görüntülerin ve yazıların kağıda aktarılmasına olanak sağlayan tonerler; faks makineleri, fotokopi makineleri ve yazıcı gibi çok çeşitli araçlarda kullanılabilirler.

Kartuş Nasıl Temizlenir?

03 Kasım 2022
Kartuş Nasıl Temizlenir?

Kartuş temizliği son derece önemli bir konudur. Tercih edeceğiniz baskı aracı ne kadar kaliteli olursa olsun kartuşun temizliği yapılmadığı takdirde sonuç olumsuz olacaktır. Bunun yanı sıra kullanıcıların en çok muzdarip olduğu konulardan biri de kartuş donması ile ilgilidir. Sektörde kartuş kuruması olarak da bilinen bu problem, yazıcı kullanıcılarının kartuş kurur mu?

Yazıcı Toneri Ne Zaman Değiştirilmeli?

03 Kasım 2022
Yazıcı Toneri Ne Zaman Değiştirilmeli?

Yazıcı toneri ne zaman değiştirilmeli? sorusu önemli bir sorudur çünkü; yazıcılar özellikle iş yerlerinde kullanılır. İş yerlerinde işlerin aksamaması için çıktıların alınmasında bir süreklilik olması gereklidir. Lazer yazıcılar ile birlikte çalışan tonerler, orijinal, muadil veya dolum türünde olabilir. Hangi formda olursa olsun tercih edeceğiniz tonerlerin bir kullanım ömrü vardır.

Bir Toner Ne Kadar Gider? Ömrü Ne Kadardır?

01 Kasım 2022
Bir Toner Ne Kadar Gider? Ömrü Ne Kadardır?

Bir toner ne kadar gider? ömrü ne kadardır? sorusu, daha çok lazer yazıcı kullanan kişiler tarafından sorulur. Bir tonerin ömrünün ne olduğu, toner ne kadar yazar? Sorusunu da beraberinde getirir. Bu soruların yanıtını bulanlar, aynı soruları kartuş için de sorar. Daha sonra her iki baskı ürününü karşılaştırır.

Hangi Yazıcı Hangi Kartuşu Kullanır?

01 Kasım 2022
Hangi Yazıcı Hangi Kartuşu Kullanır?

Yazıcı alacaksınız ancak kullanacağınız kartuş hakkında bir fikriniz yok mu? Siz de mi hangi yazıcı hangi kartuşu kullanır? diye soruyorsunuz. Yoksa satın alacağınız kartuşa karar verdiniz ancak kartuş numaraları nedir diye mi merak ediyorsunuz?

Orjinal Toner Mi? Toner Dolumu Mu?

01 Kasım 2022
Orjinal Toner Mi? Toner Dolumu Mu?

Orjinal toner mi? toner dolumu mu? Sorusu son zamanlarda sarf malzemeler arasında en çok sorulan sorular arasında. Toner için görece daha yüksek bütçe ayırmak istemeyenler dolum tonerleri tercih ediyor. Bunun için toner dolumu nasıl yapılır? diye soranların sayısı da azımsanacak gibi değil… Bu yazımızda size aynı zamanda toner dolumu zararlı mı?

Muadil Toner Yazıcıyı Bozar Mı?

27 Ekim 2022
Muadil Toner Yazıcıyı Bozar Mı?

Muadil toner yazıcıyı bozar mı? sorusu lazer yazıcı kullanan kişilerin en çok merak ettiği konuların başında gelir. Muadili tonerler, yazıcı markaları tarafından üretilen ve orijinal tonerler için alternatif olan baskı araçlarıdır. Muadil toner nedir? diye soranların bu ürünlerin orijinal olmadığını bilmesi gereklidir.

Tonerin Orjinal Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?

27 Ekim 2022
Tonerin Orjinal Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?

Tonerler, lazer yazıcılarda kullanılan baskı araçlarından bir tanesidir. Toz formunda bulunan tonerler, siyah beyaz veya renkli çıktı almanıza olanak sağlar. Yazıcıdan çıktı alınacağı zaman yazıcının tambur bölümünün ısıtılması ile baskı anında istenilen sonuç alınır. Kaliteli sarf malzemesi tercih ettiğinizde, her bir baskının çok kaliteli ve aynı standartta olduğunu görebilirsiniz.

Toner ve Kartuş Arasındaki Fark Nedir?

25 Ekim 2022
Toner ve Kartuş Arasındaki Fark Nedir?

Kartuş ve toner, aynı amacı hizmet ettikleri için çoğu zaman birbiriyle karıştırılırlar. Kağıt üzerinde görüntülerin ve yazıların oluşturulması için kullanılan tonerler, lazer yazıcılarda kullanılır. Tonerler, toz formunda bulunan baskı araçlarıdır.

1 2 3
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.