Görünüm
Toplam 133 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 ... 6 ... 9

EPSON MUADİL KARTUŞLAR İLE SORUNSUZ ÇIKTILAR

Orijinal ürünlere alternatif olarak geliştirilen Epson muadil kartuşlar, bir çeşit muadil kartuş çeşididir. Orijinal kartuşların pahalılığı ülkemizde muadil kartuş taleplerini çok fazla arttırmıştır. Uzun yıllardır muadil kartuşların gördüğü rağbet neticesinde çeşitlenen Epson muadil kartuşlar oldukça avantajlı çıktılar elde etmenize olanak sağlar. Kaliteden ödün vermeden sizlere uzun ömürlü bir kullanım sunan Epson muadil kartuşlar bu yönüyle de avantajlıdır. Orijinal kartuşlar ile birebir görünüm ve yapıda olan Epson muadil kartuşlar yazıcınız ile mükemmel bir uyumlulukta çalışır. Bütçe dostu olmasının yanında kaliteden de ödün vermez. Epson muadil kartuş ile çok keskin hatlara sahip çizgiler, metinler, grafik ve tablolar içeren belgelere sahip olabilirsiniz. Bunun yanında fotoğraf belgelendirme gibi profesyonel çapta yüksek çözünürlük isteyen işlerde de orijinal kartuşları aratmaz.

Uzun Ömürlü Kullanım İmkanı

İş yerlerinde ve ofislerde en çok kullanılan sarf malzemelerinden olan Epson muadil kartuşlar, yazıcı mürekkebi maliyetini yükseltmez ve memnuniyetinizi arttırır. Bu ürünlere alternatif olarak üretilen Printpen, Türkiye’nin en büyük muadil kartuş üreticilerinden biridir ve kartus.com ayrıcalığı ile Printpen Epson muadil kartuş modellerini piyasada insanlara arz eder. Her türlü renk skalasına sahip modelleri bulunan Printpen Epson muadil kartuşlar uzun ömürlü olmasıyla da tam bir fiyat-performans ürünüdür. Epson muadil kartuşlar tek kartuşta sizlere 5.000 sayfaya varan baskı alma kapasitesi sunar. Ayrıca her baskıda aynı kalitede sonuç almanızı sağlar. Ürünlerin kullanım süresi aylık kullanım oranına, ortalama iş boyutuna, baskı içeriğine ve belirlenen renk yoğunluğuna göre değişiklik gösterir.

Kesintisiz ve Sorunsuz Çalışma Ayrıcalığı

Epson muadil kartuşlar görünüm, yapı ve donanım yönünden kendisini destekleyen bir yazıcı ile kesintisiz ve sorunsuz bir şekilde çalışır. Akıtmayı önleyen donanımı sayesinde yazıcının herhangi bir lekelenme veya kirlenme durumunun önüne geçilmiş olur. Epson muadil kartuşlar uygun sıcaklıkta ve konumda saklandığı müddetçe herhangi bir hasara yol açmaz ve son baskıya kadar kullanıcıları pişman etmez. Siparişinizi aldıktan sonra tek yapmanız gereken mürekkeplerin aktığı bölmede bulunan ve turuncu renkte olan bandı çıkarmanızdır. Orijinal kartuşları aratmayan Epson muadil kartuşlar her daim kaliteli baskı isteyen insanların odak noktası olarak beklentilerinizi en iyi şekilde karşılar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.