Görünüm
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

EPSON MUADİL ŞERİTLER İLE HIZLI BASKILAR ALIN

Epson muadil şeritler, Epson marka yazıcılarla uyumlu olan ve çeşitli firmalar tarafından üretilip piyasaya arz edilen muadil şeritlerdir. Günümüzde teknoloji her geçen gün daha hızlı gelişmektedir. Gelişen teknolojinin tüm dünyadaki en önemli meyvelerinden biri de hiç şüphesiz yazıcılardır. Yazıcılar hem hayatımızı kolaylaştırıp hem de yapacağımız işleri hızlandırır. Hayatın olağan akışında çok önemli bir yere sahiptir. Nokta vuruşlu yazıcılar da özellikle iş hayatının en önemli cihazıdır. Epson, Panasonic, OKI gibi firmalar dünyaca ünlüdür ve nokta vuruşlu yazıcılar konusunda adını duyurmuştur. Epson marka bir nokta vuruşlu yazıcı, kendisiyle uyumlu Epson muadil şeritlerle çalışacaktır. Epson muadil şeritlerin kalitesi bu noktada hem yazıcının ömrü hem de baskı kalitesi açısından oldukça önemlidir. Epson muadil şeritler yüksek kalite standartlarına göre üretilip içeriğinde bulunan dayanıklı bir şerit kumaşı ile uzun ömürlü bir deneyim sunar. Epson muadil şeritlerin mürekkepli yapısı geniş bir renk yelpazesine ev sahipliği yapar.

Epson Muadil Şeritler Nasıl Çalışır?

Nokta vuruşlu yazıcılar diğer yazıcı türlerinde olduğu gibi bilgisayar ile veri transferiyle çalışırlar. Bilgisayardan Epson muadil şeritler ile ilgili renk tercihinizi yapabilirsiniz. Nokta vuruşlu yazıcıların içerisinde bulunan iğneler, şeride temas eder ve bu şekilde baskı işlemi gerçekleşir. Epson muadil şeritler uyumlu yazıcınızla doğru bir şekilde kullanıldıktan sonra tıkanma ya da akıtma yapma gibi problemler ortadan kalkar.

Epson Muadil Şeritlerin Kullanım Ömrü

Kullanım ömrü başta kartuşta da şeritte de içerdiği mürekkep kapasitesiyle bağlantılıdır. Refil, şeritlerde kullanım ömrünü belirler. Refil uzunluğu kullanım süresi ile bağlantılıdır ve doğru orantılı bir şekilde değişir. Epson muadil şeritler çeşitli refil uzunluğuna sahip modellerle karşımıza çıkar. Ayrıca siyah ve farklı renkte seçenekleri de mevcuttur. İşlevselliği ile olduğu kadar çevreci olması ile de ön plana çıkan Epson muadil kartuşlar üretim olarak çevresel bir anlayışa sahiptir. Etrafa kötü koku yaymaz ve hava kalitesini etkilemez. Bu nedenle Epson muadil kartuşlar evlerde, iş yerlerindeki kırtasiyelerde gönül rahatlığı ile kullanılır. Siz de Epson marka yazıcılar için tercih edebileceğiniz Epson muadil şeritleri sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.