Görünüm
Toplam 286 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 ... 7 ... 20

EPSON ORİJİNAL KARTUŞLAR İLE KALİTEYİ BASTIRIN

Epson markasının yazıcıları için firma tarafından üretilen Epson orijinal kartuşlar, kullanım alanlarında fark yaratır. Epson; Canon, HP, Brother gibi dünyaca ünlü ve ülkemizde de çok yaygın kullanılan bir markadır. Evde, ofiste, kırtasiyede ve gereksinim olan her alanda sıklıkla kullanılır. Epson orijinal kartuşlar hem yüksek performans isteyen işler için hem de kalıcı baskılar için birebirdir. Baskı da kalıcılık noktasında Epson markası kaliteli mürekkepler kullanıp müşteri memnuniyetini en üst noktalarda tutar. Epson orijinal kartuşlar tasarım ve donanım yönünden tam bir mühendislik örneğidir. Bu özelliği ile uzun ömürlü ve nitelikli çıktı almak isteyen herkese hitap eden marka, kartus.com güvencesi ile kalitesini müşterileri ile buluşturuyor.

Durabrite Teknolojisi ile Sürdürülebilir Baskı

Diğer kartuş modellerinin arasında kalıcılık yönünde en iyilerden olan Epson orijinal kartuşlar özel olarak hazırlanan reçine tabakası sayesinde uzun ömürlü baskılar için tercih edilir. Ayrıca fotoğraf baskısı almak için özel olarak geliştirilen altı renk boyar madde teknolojisiyle alınan baskı yıllar sonra aynı güncelliği korur. Epson orijinal kartuşlar yüksek teknolojik donanımı sayesinde su ve kir geçirmez baskılar almamıza olanak sağlar. Ayrıca yine Epson tarafından geliştirilen DURABrite teknolojisi ile sürdürülebilir ve kendini aşan baskılar elde edilebilir. Profesyonellik ve yüksek pigment değerleri ile ilgilenen kişi veya kuruluşlara yönelik olan ürünler fotoğrafçı, tasarımcı, modacı gibi meslek gruplarına hitap eder.

Epson Orijinal Kartuşlar Akıtma Yapar mı?

Epson orijinal kartuşlar yüksek güvenlik ve güçlü bir donanıma sahiptir. Bu nedenle fotoğrafçıların en sık tercih ettiği Epson orijinal kartuşlarda akıtma veya damlatma gibi problemler kolay kolay görülmez. Gönül rahatlığı ile kullanılabilen Epson orijinal kartuşlara sahip olmaksa çok kolay. Hemen kartus.com üzerinden aradığınız modellere kolayca ulaşabilir ve güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Ödemelerinizi kredi kartı veya banka kartı ile yaparak bütçenizi yormadan sarf malzemeleri ihtiyaçlarınıza uygun çözümler bulabilirsiniz. Nitelikli ve uzun ömürlü çıktılar almak için tercih edebileceğiniz Epson orijinal kartuşlar ile en güzel anılarınızı bastırabilir, en kazançlı sözleşmelere imzanızı atabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.