Görünüm
Toplam 33 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

EPSON ORİJİNAL ŞERİTLER HEM DAYANIKLI HEM ÇEVRESEL

Dünyada en çok kullanılan cihazlardan biri olan yazıcıların lazer, nokta vuruşlu ve mürekkep püskürtmeli türleri çok yaygındır. Şeritler de nokta vuruşlu yazıcıların yakıtlarıdır. Epson dünyaca ünlü ve yazıcıları ile daha çok tanınan bir teknoloji şirketidir. Epson orijinal şeritler de firmanın kendi bünyesinde Epson yazıcıları için ürettiği orijinal şeritlerdir. Epson orijinal şeritler dayanıklı mürekkep kumaşlarına sahiptir. Bu da ürünün hem ergonomik olmasını hem de uzun süreli kullanımda mürekkeplerin kimyasının aynı kalitede kalmasını sağlar. Epson orijinal şeritler kullanıcısına çevreye duyarlı bir donanım ve kullanım sunar. Firmanın aldığı ödüller de bu durumu kanıtlar niteliktedir. Epson orijinal şeritler bulunduğu ortamın havasını kirletmez ya da değiştirmez.

Epson Orijinal Şeritler Ergonomiktir ve Kağıttan Tasarruf Sağlar

Neredeyse her şirkette nokta vuruşlu yazıcı bulunur ve kesintisiz çalışır. Bundan dolayı şirketlerde kağıt stoku çok önemlidir. Baskı hatasından dolayı bazı zamanlarda kağıt stoku çok çabuk erir. Bunun önüne geçmek için eğer Epson yazıcı kullanıyorsanız Epson orijinal şerit kullanmalısınız. Bu sayede hem daha kaliteli sonuçlar elde etmiş olacaksınız hem de yazıcınızın ömrünü uzatmış olacaksınız. Epson orijinal şeritler yazıcının iğne ile olan temasından dolayı zedelenmez son çıktılarda bile ilk günkü kaliteyi korur.

Epson Orijinal Şeritlerin Takılması

Epson orijinal şeritleri yazıcıya takma adımları çok kolaydır. Öncelikle Epson yazıcının elektrik bağlantısı kesilmelidir. Ardından yazıcının kapağı açılır ve yazıcı kafasını, şeridi takabilecek konuma kadar kaydırdıktan sonra eski şeritler yerinden çıkarılır. Mümkünse bir geri dönüşüm kutusuna atılmalıdır. Bütün bu işlemleri uygularken yazıcının içindeki beyaz kabloya temas etmemek gerekir. Epson orijinal şeridi paketinden çıkardıktan sonra önce şerit kılavuzu pime oturtulur. Ardından boşluk olmasını önlemek amacıyla şerit sıkıştırma düğmesi çevrilir. Epson orijinal şeridin ön kısmında yer alan yuvalar küçük dişlere gelecek şekilde yerleştirilir. Ardından yatay pozisyona getirilir ve Epson orijinal şeritler kaldırılarak metal pimlerin üzerine monte edilir. Bu noktada tam olarak oturması önemlidir. Ardından tekrardan şerit sıkıştırma düğmesi çevrilerek boşluk oluşmasına fırsat tanınır. Bütün bu adımları tamamladıktan sonra Epson orijinal şeritleri yazıcınız ile gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.