Görünüm
Toplam 34 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

FONKSİYONLU YAZICILAR İLE RENGARENK BASKILAR

Renkli ve siyah-beyaz çıktılarını aynı anda alınmasına olanak sağlayan fonksiyonlu yazıcılar Oki, Brother, Xerox, Samsung ve Canon gibi birbirinden farklı dünya devi markaların üretimine tabidir. Yerli ve ithal markaların en zengin fonksiyonlu yazıcılar çeşitlerine ulaşabileceğiniz kartus.com’da aradıklarınıza kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Hem yazıcı hem de fotokopi makinesi olarak görev alan fonksiyonlu yazıcılar fotoğraf baskısı almak için de oldukça avantajlıdır. Uygun fiyatları ile piyasa fiyatının altında sahip olacağınız fonksiyonlu yazıcılar çeşitli modelleri ile her türlü ortama uyum sağlar.

Zengin Ebat ve Çeşitlilik

Ebat ve özellik bakımından birbirinden farklı modellere sahip olan fonksiyonlu yazıcılar en uygun ve en avantajlı seçeneklerle kartus.com’da sizleri bekliyor. All-in-one olarak da adlandırılan fonksiyonlu yazıcılar fotokopi ve çıktı imkanlarının yanı sıra faks ve tarayıcı görevi de görürler. Bu özellikleri sayesinde tek bir küçük bir alanda yer kaplayarak çok daha işlevsel bir imkana sahip olan fonksiyonlu yazıcılar kurumsal işletmeler, kamu kurumları ve özel sektördeki diğer kuruluşlar tarafından tercih edilebilir. Tarayıcı, fax ve fotokopi gibi işlemlerin yoğun olarak kullanıldığı alanlarda değerlendirilebilen fonksiyonlu yazıcılar, zengin ürün çeşitliliği ile bütçenize en uygun fırsatları yakalamanızı sağlıyor. Aradıklarınıza kolayca ulaşabileceğiniz birbirinden değerli seçeneklerin bir arada sunulduğu online mağazamızda, ofis sarf malzemelerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Mürekkep Püskürtmeli ve Lazer Yazıcılar

Fonksiyonlu yazıcılar için çıktı almak adına network ve kablo gibi farklı aygıtları tercih edebilirsiniz. Bireysel ve kurumsal kullanımlar için oldukça avantajlı olan çok fonksiyonlu yazıcılar tek bir üründe birden çok fazla iş yaptığı için yer bakımından da oldukça ergonomik sonuçların elde edilmesini sağlar. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte birçok işlevi tek bir ürün ile yaparak yeterlilik seviyesini karşılayan benzersiz seçeneklere sahip olabilirsiniz. Fotoğraflar, yazılar ve diğer çıktıların rahatlıkla alınmasına olanak sağlayan fonksiyonlu yazıcılar farklı ölçeklerdeki kağıtlar üzerine kolay bir şekilde baskı yapılmasına olanak sağlıyor. Yüksek standartlarda üretilen seçenekler çıktılardan ekonomik bir şekilde yanıt almanıza olanak tanıyor. Mürekkep püskürtmeli ve lazer yazıcı seçeneklerine sahip olan fonksiyonlu yazıcılar arasından seçiminizi yaparak tek tıkla sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.