Görünüm
Toplam 33 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

KONICA MINOLTA MUADİL TONERLER ÇOK AVANTAJLI

Uluslararası standartlara uygun olarak üretilen Konica Minolta muadil tonerler orijinallerin yerini birebir olarak tutar. Kullanıldığı yazıcılar ile son derece uyumlu olan ürünler %100 müşteri memnuniyeti hedefi ile geniş bir yelpazede sizlere sunuluyor. Çalışma hayatının olduğu her alanda kullanılan Konica Minolta muadil tonerler koşulsuz iade garantisi ve güvenli alışveriş imkanı ile Türkiye'nin her yerine kartus.com ayrıcalığı ile sunuluyor. Stoktan hızlı gönderim imkânına sahip olan Konica Minolta muadil tonerler sayesinde yazıcılarının daimi olarak işlevsel kalmasını sağlayabilirsiniz.

Kesintisiz Baskı Deneyimi

Çipli ve çipsiz olmak üzere iki farklı formda üretilen tonerler okul, ofis ve ev gibi sıklıkla çıktı alınan ortamlarda kesintisiz bir baskı kalitesi sunar. Verilerin kağıt üzerine sorunsuz bir şekilde basılmasına imkan veren Konica Minolta muadil tonerler polimer ve karbon gibi farklı ham maddelerden elde edilen tozlar vasıtasıyla çalışır. Farklı yazıcı modellerine göre özel olarak tasarlanan tonerler verimli fonksiyon imkanları sayesinde yeniden doluma izin verir. Bu sayede hem çevrenin korunmasını sağlayabilir hem de sayfa yoğunluğun için çeşitli alternatiflere sahip olabilirsiniz. Orijinal tonerler ile eş değer özelliklere sahip olan Konica Minolta muadil tonerler fiyat bakımından daha uygundur. Kesintisiz bir baskı deneyimi için tercih edebileceğiniz Konica Minolta muadil tonerler, baskı maliyetlerinin minimuma indirgenmesine olanak sağlar. Akma ve damlama gibi problemlerin olmadığı Konica Minolta muadil tonerler toz parçacıkları sayesinde baskıya imkan verdikleri için verilerin net ve matbaa kalitesinde çıkmasına olanak tanır.

Üstün Performanslı Baskı Süreci

Baskı sürecinin çok daha üstün performanslı gerçekleşmesine olanak sağlayan ürünler farklı boyutlardaki kağıtlara sorunsuz bir şekilde baskı yaparlar. Yazıcının maharetine bağlı olarak tozların doğru ısıda kağıda yapıştırılmasına imkan veren Konica Minolta muadil tonerler istediğiniz tonların tam olarak beklentilerinizi karşılamasına olanak tanır. Yüksek performans elde edebileceğiniz seçenekler 10 mikrondan daha küçük partiküllere sahiptir. Bu sayede çıktılarınızın çok daha parlak ve kaliteli olmasını sağlayabilirsiniz. Kartuş değişimine gerek bırakmadan hızlı bir şekilde çıktı almanıza imkan veren Konica Minolta muadil tonerler okul, ofis, iş yeri, eczane, hastane ve çok daha fazla alanda kullanılabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.