Görünüm
Toplam 300 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 18 19 20

LEXMARK ORİJİNAL TONERLER İLE GÜVENLE YAZDIRIN

Çipli ve çipsiz seçenekleri ile herkese hitap eden Lexmark orijinal tonerler kullanıcıları için ek güvenlik önlemleri alarak yazıcıların sorunsuz ve güvenli bir şekilde çalışmasına olanak sağlar. Farklı dolum kapasitelerine sahip olan Lexmark orijinal tonerler herkes için ulaşılabilirdir. Geniş bir fiyat skalasına sahip olan ürünler arasından beklentilerinize ve bütçenize en uygun seçimleri yaparak kusursuz bir baskı deneyimine sahip olabilirsiniz. Korsan yazılımlara ve kurcalamaya karşı oldukça avantajlı olan Lexmark orijinal tonerler savunmasız mikroişlemcilere yer bırakmadan yazıcılardan aldığınızı verimin maksimum seviyede olmasını sağlar.

Yazıcı Doğrulaması İmkanı

Orijinal olduğu için yazıcı doğrulaması imkânına sahip olan tonerlerin üretimi güvenli tesislerde yapılarak sizin için oldukça avantajlı bir durum oluşturur. Otomatik olarak yazılım sisteminin kontrol edildiği çipli Lexmark orijinal tonerlerde çip içerisinde bulunan izinsiz girişler durdurularak savunma mekanizmasına geçilir. Kötü amaçlı yazılımlara karşı savaş açan Lexmark orijinal tonerler yazılım bütünlüğünün doğrulaması imkanı sayesinde art niyetli kişilerin ürüne kötü amaçlı kod eklemesinin önüne geçer. Çıktısını aldığınız verilerin korunması için oldukça gerekli olan bu durum gizliliğin önemli olduğu alanlarda oldukça avantajlı durumlar oluşturur. Şirketiniz için gizli olan belgeler, sır niteliğindeki veriler ve çok daha fazlası için alacağınız çıktılarda içiniz rahat olsun istiyorsanız siz de Lexmark orijinal tonerleri tercih edebilirsiniz.

Ekonomik ve Net Görüntüler

Baskılardan net görüntüler elde etmenize olanak sağlayan Lexmark orijinal tonerler ile baskı kalitesinin standartlarını yeniden belirleyeceksiniz. Üstün pigment teknolojisi sayesinde yüksek çözünürlüklü çıktılar elde etmenize olanak sağlayan Lexmark orijinal tonerler bu özellikleri ile fotoğrafçılık ve tasarımcılık gibi görselliğin önemli olduğu mesleklerde de sıklıkla kullanılır. Düğün organizasyonlarında hızlıca fotoğraf çıktısı alarak davetlilere sunan fotoğraf işletmelerinden müşterileri için iç mekan tasarımı gerçekleştiren ve her bir detayın son derece önemli olduğu mimari hizmetlere kadar, geniş bir kapsama alanı için Lexmark orijinal tonerleri kullanabilirsiniz. Son derece avantajlı olan Lexmark orijinal tonerler, Binbirtoner ayrıcalığı ile çok daha hızlı bir süre içerisinde kapınıza kadar kargo edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.