Görünüm
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

MONO YAZICILAR İLE HIZLI VE EKONOMİK BASKI

Kağıt olarak çıktı alınmasına olanak sağlayan yazıcılar, mono ve çok fonksiyonlu olmak üzere ikiye ayrılır. Mono yazıcılar fiyat bakımından avantajlı olan yazıcılardır. Pratik bir kullanım imkânına sahip olan mono yazıcılar genellikle çok fazla çıktı alınmayan ofislerde ve ev ortamlarında kullanılır. Yalnızca siyah beyaz çıktıların alınmasına olanak sağlayan mono yazıcılar bürolarda da oldukça sıklıkla kullanılır. Satış fiyatındaki maliyet avantajının yanı sıra baskı maliyeti açısından da oldukça avantajlı olan mono yazıcılarda tek bir toner kartuşu bulunur. İnkjet baskılara oranla daha hızlı bir yazdırma imkânına sahip olan mono yazıcılar bu özellikleri sayesinde birçok kişi tarafından tercih edilirler.

Düşük Sayfa Birim Maliyeti

Yazdırılan sayfa birim maliyetinin oldukça düşük olduğu mono yazıcılar yüksek kapasiteli toner tuşuna sahip olduğu için minimum maliyetle maksimum performans elde etmenize olanak sağlar. İki noktalı ve okunaklı fontların çıktı alınmasına olanak sağlayan mono yazıcılar çok fazla çıktı alınmayan veya baskı kalitesinin çok fazla önemli olmadığı alanlarda tercih edilir. Fiyat bakımından oldukça elverişli seçenekler oluşturan mono yazıcılar bu sayede lise ve üniversite öğrencileri tarafından da sıklıkla tercih edilir. Ders notlarının çıktı alınması veya proje ödevlerinin hazırlanması gibi konularda kullanıcılarına yardımcı olan mono yazıcılara ulaşmak için kartus.com’u tercih edebilirsiniz.

Avantajlı Fiyatlarla Mono Yazıcılar

İhtiyacınız olan mono yazıcılara avantajlı fiyatlarla ulaşmanıza olanak sağlayan online ofis malzemeleri satışının yapıldığı mağazamızda bütçenizi yormadan çıktı ihtiyaçlarınızı karşılayacaksınız. Her bütçeye hitap eden mono yazıcılar ile gereksinimlerinizi doğru bir şekilde karşılayan kartus.com ile gönül rahatlığı ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Daima piyasa fiyatının altında satın aldığınızı bildiğiniz mono yazıcılar ile pratik ve hızlı bir yazıcı fırsatına sahip olmuş olursunuz. Fiyat-performans bakımından oldukça avantajlı özelliklere sahip olan bu ürünler üzerinden çıktı almak için uzaktan bağlantı veya USB gibi entegrasyon girişi bulunan bellekleri tercih edebilirsiniz. Enerji tasarrufu yapan ve güç tüketimi düşük olan mono yazıcılar arasında karşılaştırma yapmak ve sizin için en doğru seçeneğe ulaşmak için acele edin!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.