Görünüm
Toplam 65 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

MUADİL MÜREKKEPLER İLE TASARRUF DEVRİ

Orijinal mürekkepleri alternatif olarak üretilen muadil mürekkepler, yazıcı firmaları tarafından üretilen seçeneklerdir. Farklı markalar ile uyum sağlayan muadil mürekkepler; mürekkep püskürtmeli veya lazer yazıcılar için kullanılabilir. Dünyaca ünlü üreticilerin piyasaya arz ettiği muadil mürekkepler işlevi bakımından orijinal bir seçenekler ile neredeyse aynı özelliklere sahiptir. Yeniden dolum imkanı sayesinde çevrenin korunmasına da olanak sağlayan muadil mürekkepler bir nevi yan sanayi ürün olarak tanımlanabilir. Dolum değil, sıfırdan üretilen muadil mürekkepler orijinal ürünler ile karşılaştırıldığında önemli derecede fiyat avantajına sahiptir.

Baskı Sirkülasyonunun Yoğun Olduğu Alanlarda

Çıktı alımının veya fotokopi çekiminin çok yoğun olduğu alanlarda tercih edilen muadil mürekkepler kartus.com garantisi ile kapınıza kadar kargo ediliyor. Amatör yazıcılardan profesyonel baskı makinelerine kadar her türlü cihazda kullanabileceğiniz muadil mürekkepler hem çevrenin korunmasına olanak sağlıyor hem de ülkemizin dışa bağımlılığının azaltılması için sürdürülebilirliğe önemli bir kapı açıyor. Takımı ve dolumu oldukça kolay olan muadil mürekkepler Xerox, Samsung, Oki, HP, Canon ve Brother gibi farklı markalara sahiptir. Sarf malzemeleri arasında önemli bir pazar payına sahip olan muadil mürekkepler fabrikalardan sanayi merkezlerine, okullardan ofislere kadar çok çeşitli alanlarda kullanılabilir. Beklentilerinize ve ürün özelliklerine göre seçiminizi yaparak sizin için en avantajlı olan modellere ulaşabilirsiniz.

Farklı Renk Alternatifleri

Çeşitli renk alternatiflerine sahip olan muadil mürekkepler Uzak Doğu başta olmak üzere dünyanın birçok noktasından ithal edilerek ihtiyaçlarınıza uygun fiyatlı çözümler sunar. Maliyet bakımından çok önemli bir avantaj sağlayan muadil mürekkepler yazıcı ve fotokopi cihazları ile uyumlu olarak tercih edildiğinde cihaza herhangi bir zarar vermeden uzun süre boyunca kullanılabilirler. Doğru muadil mürekkepler seçimi için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek yazıcınız ile en uygun olan muadil mürekkeplere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Teknolojinin gelişimi ile birlikte üretim süreçlerinin çok daha profesyonelleştiği günümüzde, püskürtme yoluyla yazının kağıda bastırılmasını sağlayan muadil mürekkepler bambaşka bir forma kavuşuyor. Özenli ambalajlama kutusu sayesinde herhangi bir problem olmadan kapınıza kadar kargo edilen muadil mürekkepleri çok seveceksiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.