Görünüm
Toplam 22 ürün görüntüleniyor.
1 2

MUADİL ŞERİTLER İLE EKONOMİK ÇÖZÜMLER

Günümüzde nokta vuruşlu yazıcılar özellikle iş hayatının vazgeçilmezlerinden olmuştur. Nokta vuruşlu yazıcılar mürekkebi bir şerit yardımıyla püskürtmesi ile kartuşla çalışan yazıcılardan ayrılır. Ancak yazıcı şeritlerinde de durum kartuş piyasasından çok farklı değildir. Kişiler veya firmalar yazıcılarını daha avantajlı fiyatlarla geliştirmek adına yazıcı şeritlerinde de muadil olanlarına yönelmiştir. Muadil şeritler, orijinal olanlarına çok yakın bir deneyim elde etmenize yardımcı olur. Ülkemizde birçok muadil şerit üreten firma bulunur. Muadil şeritler, uluslararası ASTM standartlarına göre üretilir. Ayrıca ISO standartlarına göre de toplam alacağınız baskı kapasitesi ortalama olarak bir veri ile sizlere sunulur. Muadil şeritler üreten firmaların farklı kapasitelerde ve markalardaki ürünlerine kolayca sahip olabileceğiniz kartus.com’de aradıklarınıza güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Muadil Şerit Çeşitleri Kartus.com’da

Yazıcılar ile ilgili merak edilenlerden biri de muadil şeritlerin yazıcı ile uyumlu çalışıp çalışmayacağı, akıtmaya ya da lekelenmeye yol açıp açmayacağıdır. Muadil şeritler ülkemizde ve dünyada çok yaygın kullanılır. Hangi model olursa olsun lekelenme yapması çok nadirdir. Ayrıca muadil şeritlerin içeriğinde bulunan mürekkepli şerit kumaşı çok dayanıklıdır. Bu da uzun süreli bir kullanım sağlar. Muadil şeritler çeşit olarak seri numaralarına göre ayrılır. Muadil şeritlerin de kartuşlarda olduğu gibi siyah ve diğer renklere sahip modelleri bulunmaktadır. Zengin ürün gamı ile ihtiyacınız olan muadil şeride tek tıkla ulaşmanızı sağlayan kartus.com, rekabetçi fiyatlarıyla da ihtiyaçlarınıza en ekonomik şartlarda ulaşmanızı sağlıyor.

Muadil Şeritlerin Mürekkebi Donar mı?

Muadil şeritlerde mürekkep durumu da merak konusu olmuştur. Kartuşlara göre mürekkebinin daha çabuk donmasıyla bilinen muadil şeritler her gün çalışan nokta vuruşlu yazıcılar için idealdir. Yani tempolu bir çalışma sistemi gerekir. Bu da tahmin edeceğiniz üzere daha çok iş yerlerinde, ofislerde görülür. Bu nedenle hem uzun süreli bir kullanım hem de kaliteli baskılar almak için idealdir. Firmalar ürünlerini pazarlarken genelde alıcılara ilk günkü gibi son baskıda da aynı kaliteyi göreceğinizi vaat eder. Fakat bu durum her zaman öyle olmayabilir. Muadil şeritlerin kullanım ömrü kartuşlarda olduğu gibi kullanım sıklığınızla ve baskı aldığınız kağıt boyutlarıyla ilgilidir. Çıkardığınız baskının netliğine göre muadil şeridin tükenip tükenmeme durumunu kolayca belirleyebilirsiniz. Gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bu ürünler aynı zamanda bütçe dostudur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.