Görünüm
Toplam 110 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 6 7 8

OKİ MUADİL TONERLER İLE MÜKEMMEL ÇIKTI KALİTESİ

Polimerize renkli baskı, kaliteli siyah beyaz baskı, yüksek baskı hızı gibi avantajlara sahip olan Oki muadil tonerler, baskı kalitesinin çok daha nitelikli olmasına olanak sağlıyor. Güvenilirliği ve avantajlı fiyatları sayesinde herkesin sahip olmak isteyeceği Oki muadil tonerler kaliteli ve iyi performans avantajı sayesinde kullanıcıları tarafından en sevilen seçenekler arasında yer alıyor. Yağsız kaynaştırma teknolojisine sahip olan Oki muadil tonerler, bu özellikleri sayesinde baskı süresinin ömrünü uzatıyor. Parlak ve nitelikli çıktıların alınmasına olanak sağlayan Oki muadil tonerler hem yazı içeriklerinin hem de fotoğraf tarzı görsellerin kusursuz bir şekilde çıktı alınmasına olanak sağlıyor. Tekli otomatik üretim sistemi sayesinde kolay bir şekilde takılıp çıkarılabilen Oki muadil tonerler, toz formunda olduğu için dökülmezler. Bu sayede yazıların üzerinde akma ve damlatma gibi problemler de meydana gelmez.

Her Detayda Kusursuz Kalite

En küçük çizgilerin bile mükemmel bir şekilde çıktısını alınmasına olanak sağlayan Oki muadil tonerler, okunma problemlerinin önüne geçen hassas duyarlı yapıya sahiptir, Bulanık arka planların tarihe gömüldüğü Oki muadil tonerde çıktıların her biri aradan aylar geçse bile mükemmel bir şekilde hazırlanır. Yazıların ve diğer içeriklerin çok daha kolay bir şekilde basılmasına olanak sağlayan Oki muadil tonerler, yazıcıların yorulmasını engelleyerek enerji tasarrufuna da katkıda bulunurlar. Çevre dostu teknoloji ile üretilen seçenekler, tekrar doldurulabilir özellikle oldukları için plastik kartuşun çöp olmasını engeller. Sağladığı avantajlar ve çalışma maliyetlerinin minimuma indirgenmesine olanak sağlayan Oki muadil tonerler, yeni nesil teknoloji ile geliştirildiği için doğa dostu bileşenlere sahiptir.

Siyah Metin Garantisi

Siyah metin garantisine sahip olan Oki muadil tonerler, belgelerin çok daha nitelikli görünmesine olanak tanır. Kaynaştırma performansının maksimuma ulaşmasına olanak sağlayan mikrokapsül yapısı sayesinde kullanıcı dostu olan Oki muadil tonerler, zamandan ve efordan büyük ölçüde tasarruf etmenize olanak sağlar. Ayrıntılı görüntülerin dahi mükemmel bir şekilde resmedildiği tonerler ile profesyonel baskı kalitesine sahip olabilirsiniz. Farklı kağıt boyutlarına mükemmel bir şekilde uyum sağlayan Oki muadil tonerler, halihazırda basılı olan bir sayfanın üzerine dahi mükemmel sonuçlar elde edilmesini sağlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.