Görünüm
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

OKI ORİJİNAL ŞERİTLER İLE KALİTE ELİNİZİN ALTINDA

OKI adını tüm dünyaya duyuran global bir yazıcı firmasıdır. Özellikle nokta vuruşlu yazıcıları ile ünlüdür. Bu nedenle çoğu iş merkezinde OKI marka nokta vuruşlu yazıcı ile karşılaşabilirsiniz. OKI nokta vuruşlu yazıcıların bir nevi yakıtı olan OKI orijinal şeritler aynı firmanın üretip pazarladığı bir orijinal şerittir. OKI orijinal şeritler tasarımı ve teknik aksamı ile uzun yıllar adından söz ettirmiş ve çok az şikayet almıştır. OKI orijinal şeritler ergonomik cihazlardır ve son teknolojik gelişmeler ışığında üretilmişlerdir. İçeriğinde bulunan ultra dayanıklı mürekkep kumaşı ile muadillerine ve rakip markalara oranla çok daha ön plandadır. Bu mürekkep kumaşı zedelenmelere karşı dayanıklıdır. Uzun süreler kaliteden taviz vermeden baskı alabilmeyi sağlar.

Çevreye Duyarlı OKI Orijinal Şeritler

OKI markası, çevre dostu adımlar atarak her sene daha iyisini hedefler. Ürün bandını özellikle OKI orijinal şeritleri geri dönüşümlü malzemelerden üretmeye özen gösterir. OKI orijinal şeritler kullanıldığı konumdaki havayı kirletmez. Ayrıca yazıcı aksamı ile de %100 uyumlu çalışır ve yazıcının kullanım ömrünü uzatır. Refil veya refil uzunluğu şeritlerin kullanım ömrünü belirler. Refil uzunluğu ne kadar artarsa o kadar uzun süre kullanabilirsiniz. OKI orijinal şeritlerde 3 milyon karakter ve daha fazlasını elde edebileceğiniz modeller bulunur. Kullanım sıklığına göre çeşitlendirebileceğiniz ürünlere Kartus.com ayrıcalığı ile sahip olarak avantajlı fırsatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

OKI Orijinal Şeritler Arızasız Bir Kullanım Vaat Eder

OKI orijinal şeritler üretilirken en büyük hedeflerden biri arızasız bir kullanım ortamı sağlamak ve yalnızca bittiği zaman değiştirmeye ihtiyaç duyulmasıdır. Akıtma yapma durumunda yazıcı bozulabilir ve alacağınız çıktı lekelenebilir. Ek olarak kimse çok önemli ve acil bir iş üzerinde çalışırken orijinal bir şeridin tıkanmasını istemez. OKI orijinal şeritler bütün bu olumsuzluklardan sıyrılarak ergonomik bir deneyim sunar. Kartus.com’u tercih ederek OKI orijinal şerit başlığı altına birçok renkte ve kapasitede sunduğumuz ürün bandı arasından seçimlerinizi kolayca yapabilir ve alışverişinizi rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Bütçenize en uygun OKI orijinal şeritlere ulaşabileceğiniz online mağazamızdan toptan veya perakende alış işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.