Görünüm
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

OLIVETTI MUADİL TONERLER İLE BASKIDA MÜKEMMEL SONUÇ

Hastanelerde, ofislerde, iş yerlerinde, evlerde, kısacası hayatın her alanında kullanılan orijinal ve muadil olmak üzere ikiye ayrılır. Olivetti muadil tonerler de birçok farklı yazıcı markası ile uyumlu olacak şekilde çalışırlar. Tekrardan doldurulabilir özelliğe sahip olan Olivetti muadil tonerler, bu özelliği ile de ekonomik olarak ön plana çıkar. Fiyat-kalite performansı bakımından oldukça avantajlı seçeneklere sahip olan Olivetti muadil tonerler, teknolojik gelişmelerin ışığında yazıcı ve fotokopi makineleri ile tam entegreli olarak çalışırlar. Kaliteli bir baskı süreci geçirmek için ihtiyacınız olan Olivetti muadil tonerlere kartus.com sayesinde hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Teknoloji Destekli Püskürtmeli Tonerler

Geçmişte muadil olan muadil ürünlerin işlevsel olmadığına dair bir yer yaygın görüş vardı. Ar-Ge çalışmaları ve teknolojinin gelişmesi ile gelişen ve dönüşen toner seçenekleri günümüzde çok daha fazla bir talep artışı yaşar. Kağıt üzerinde kusursuz bir baskı almak amacıyla kullanılan Olivetti muadil tonerler işin ve çalışma hayatının olduğu her alanda yaygın bir şekilde tercih edilir. Fotokopi makineleri ve yazıcı olarak işlev gören çok fonksiyonlu araçların içinde bulunan fırın mekanizmaları sayesinde tozun püskürtme yoluyla kağıda baskı yapmasına olanak sağlayan Olivetti muadil tonerler ile siyah-beyaz veya renkli çıktılar alabilirsiniz. Yazıcınızdaki kartuşun bitmesi durumunda yeniden dolum imkanı sayesinde ekstra masrafa girmeden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Yazıcı Markasına Uygun Tonerler

Yazıcı veya fotokopi makinesinin markasına uygun olarak tercih edebileceğiniz Olivetti muadil tonerler baskı kapasitelerine uygun olarak çeşitli ebatlarda üretilebilir. Ürün kalitesi bakımından üst düzey bir performans sunan Olivetti muadil tonerler ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunar. Piyasanın standartlarını belirleyen sektör çizgisi ile liderliği daimi olarak sürdüren kartus.com ayrıcalığıyla sahip olabileceğiniz Olivetti muadil tonerler güvenli alışveriş, taksitli ödeme, ücretsiz iade gibi ekstra avantajlarla sizler için sunuluyor. İnce uygulamalarda dahi mükemmel sonuçlar elde etmenize olanak tanıyan Olivetti muadil tonerler renk karışımı ve mürekkep kapsamı konusunda da oldukça iddialıdır. Bu özellikleri sayesinde orijinal kartuşlar ile bir yarış halinde olan ürünler, fiyat bakımından oldukça uygundur. CMYK renkleri ile çalışan bu ürünler sarı, macenta, mavi ve siyah gibi farklı renk alternatiflerine sahiptir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.