Görünüm
Toplam 19 ürün görüntüleniyor.
1 2

OLIVETTI ORİJİNAL TONERLER İLE YÜKSEK BASKI KAPASİTESİ

Kullanıcı dostu uygulamaları ile orijinal ürünün kalitesini her aşamasında hissedeceğiniz Olivetti orijinal tonerler, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak benzersiz seçeneklere sahiptir. Uygun fiyatı sayesinde muadil ürün kullanımına gerek bıraktırmayan Olivetti orijinal tonerler yüksek, orta ve düşük baskı kapasitelerine sahip olan zengin fiyat aralığı sayesinde her bütçeye hitap eder. Evinizde kullanacağınız Olivetti orijinal tonerler ile bir fotokopi merkezinde kullanılan tonerlerin kapasitesi birbirinden farklı olmalıdır. Ürünlerin belirli bir kullanım ömrü olduğu için kullanım sıklığı ve beklentilerinizdeki baskı kalitesine uygun olarak toner seçiminizi yapmalısınız. Olivetti marka yazıcılar için özel olarak üretilen Olivetti orijinal tonerler orijinal olduğu için ürünün ambalajını ilk olarak siz açarsınız. Bu sayede içiniz rahat bir şekilde istediğiniz verilerin çıktısının alınmasını sağlayabilirsiniz.

Uzun Ömürlü ve Hızlı Yazıcılar için

Yazıcının uzun ömürlü olmasını sağlayan Olivetti orijinal tonerler çıktıların çok daha hızlı bir şekilde alınmasına imkan verir. Bu da orijinal tonerlerin baskı merkezleri, kırtasiyeler ve fotokopi noktaları gibi birçok farklı alanda daha çok kullanılmasına olanak tanır. Muadil ürünler ile karşılaştırıldığında daha az miktarla daha fazla sonucun elde edilmesine olanak tanıyan Olivetti orijinal tonerler bu özellikleri ile çok daha uzun bir kullanım ömrüne sahiptir. Ürün kullanıcıları, toz formunda bulunan toner mürekkebi sayesinde kağıtlarda akma ve damlatma gibi problemlerle karşılaşmazlar. Toz tonerler kimyasallardan oluşur.

Ortam Hava Kalitesi Koruma Altında

Ortam hava kalitesini olumsuz yönde etkilemeyen Olivetti orijinal tonerler, istenilen verilerin hızlı bir şekilde çıktı alınmasına olanak sağlar. Kağıt sarfiyatı riskinin minimuma indirgenmesine olanak sağlayan Olivetti orijinal tonerler hatalı baskı veya mürekkep akmasından kaynaklanan problemlerin de ortadan tamamen kaldırılmasını olanak tanır. Sunduğu avantajlarla nitelikli çıktılar elde etmenize imkan tanıyan Olivetti orijinal tonerler için hemen kartus.com’un zengin ürün çeşitliliği arasından tercihlerinizi yapabilirsiniz. Aradıklarınıza kolayca ulaşabileceğiniz kolay arayüzümüz sayesinde akıllı telefonlarınızdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan giriş yaparak beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak Olivetti orijinal tonerlere sahip olabilirsiniz. Nitelikli bir çıktı süreci için tercih edeceğiniz Olivetti orijinal tonerler, üretici firma garantisi altındadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.