Görünüm
Toplam 72 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

ORİJİNAL MÜREKKEPLER İLE YETKİLİ SATICI GARANTİSİ

İlk çıktıdan son çıktıya kadar tüm baskılarda mükemmel sonuçlar elde etmek için tercih edebileceğiniz orijinal mürekkepler, kullanıcıların hayatını kolaylaştırırken diğer yandan da yazıcıların ömrünü uzatır. Yazıcılardan daha hızlı bir şekilde baskı alınmasına olanak sağlayan orijinal mürekkepler, baskı kalitesinin artmasına olanak sağlar. Yüksek çözünürlüklü baskılar için tercih edeceğiniz orijinal mürekkepler, sadece yazı veya görsel gibi çıktıların değil, aynı zamanda fotoğraf baskılarının da alınmasına olanak sağlar. Profesyonel fotoğrafçılardan tasarımcılara, iç mimardan sanatçılara kadar birçok farklı sektör grubu tarafından tercih edilen orijinal mürekkepler, tüketicilerin beklentisine uygun olarak siyah beyaz veya renkli çıktıkların alınmasına olanak sağlıyor.

Yoğun Pigmentli Çıktılar

Yüksek çözünürlüklü fotoğraflar ve kağıt çıktıları için ihtiyacınız olan tüm donatıların bir arada bulunduğu orijinal mürekkepler, kağıt üzerine lekelenme yapmadan profesyonel çıktıların alınmasına olanak sağlıyor. Yazıcının ömrünü uzatan ve verimli bir kullanım imkânına sahip olan orijinal mürekkepler, CMYK tonları vasıtasıyla istenilen tüm renklerin elde edilmesine imkan tanıyor. Sektörde birbirinden değerli markaların arz ettiği orijinal mürekkepler sayesinde ürün başına fiyatlar da oldukça makul bir seviyeye gelmiştir. İşinin yarım kalmasını istemeyenler, cihazlarının garanti kapsamı dışında kalmasını istemeyenler, merdiven altı olarak tabir edilen merkezlerden satın alınan ürünlerin yarısının dolu olarak gelmesini istemeyenler, orijinal mürekkepleri tercih ederek avantajlı seçimlerin keyfini çıkarabilirler.

Hem Etkili Hem Ekonomik

Çevreye herhangi bir zararı bulunmayan orijinal mürekkepler yetkili satıcı olan kartus.com üzerinden satın alınarak güvenle kullanılabilir. Hem etkili hem de ekonomik olan orijinal mürekkepler arasından fiyat-performans açısından karşılaştırma yaparak sizin için en doğru sonuca ulaşabilirsiniz. Nitelikli çıktıların alınması için beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan kartus.com ile bütçenize ve gereksinimlerinize en uygun modellere ulaşabilirsiniz. Bulduğunuz modeller arasından karşılaştırma yapabilir ve tercih ettiğiniz ürünü tek tıkla satın alabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, kargo imkanından yararlanabileceğiniz kartus.com ile ofis ihtiyaçlarınız için market market gezmeye son verin. Tek bir platform üzerinden, günün istediğiniz saatinde alışveriş yapmanın ayrıcalığını yaşayın. Hem alırken hem dek kullanırken kazanın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.