Görünüm
Toplam 61 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

ORİJİNAL ŞERİTLER KALİTEDE ZİRVEYE GİDEN YOL

Nokta vuruşlu yazıcılarla beraber kullanılabilen orijinal şeritler yazıcı firmasının kendi ürettiği kalitede zirveye ulaşmanızı sağlayan yazıcı şeritleridir. Orijinal şeritler yazıcınıza verebileceğiniz en güzel hediyedir. Hem yazıcınızın sağlıklı bir şekilde çalışmasını hem de net ve temiz baskılar elde etmenizi sağlar. Orijinal şeritlerin bu kadar kaliteli olmasının yanında uzun kullanım ömrü ile de ön plandadır. Yazıcının uyumlu ve en yüksek performansta, kesintisiz çalışabilmesini sağlayan önemli seçenekler arasında bulunan orijinal şeritler, nitelikli baskıların elde edilmesine de imkan verir. Orijinal şeritler uzun süreli aldığınız baskılarda mürekkebin kimyasının değişmeden kalabilmesine yardımcı olur. Ayrıca yazıcınızın baş bölümünde bulunan pinlerin kırılmasını önleyip hem yazıcınızın ömrünü uzatır hem de sizi tatmin eden bir deneyim sunar.

Geri Dönüşüm ve Çevresellik Ön Planda

Epson, HP, Brother, Canon gibi dünyaca ünlü dev yazıcı üreticilerinin nitelikli ürünlerinin bir arada bulunduğu Binbirtoner’de ihtiyacınız olan orijinal şeritlere kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Sektörün liderleri arasında bulunan firmalar her defasında yeni orijinal şeritler alan müşterilerin tatmin olması açısından geri dönüşüm programı uygular. Her aldığınız orijinal şeritler, geri dönüştürülmüş malzemelerden oluşabilir. Üretici firmanın sektör çizgisine göre sürdürülebilirliğe siz de katkıda bulunabilirsiniz. Üretici firmaların bu duyarlı hareketi yalnızca bunlarla sınırlı değildir. Orijinal şeritler çevreci olmasının yanında ergonomiktir de.

Akıtma ya da Tıkanma Problemi Olmaz

Kullanıcıları için son derece avantajlı olan orijinal şeritler herhangi bir darbe almadığı sürece akıtma yapmaz ve uygun sıcaklıktaki bir ortamda saklı tutulduğu takdirde tıkanma yaşanmaz. Yazıcıların ömrünü uzatan ve nitelikli çıktılar alınmasına olanak sağlayan orijinal şeritler, gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz ürünlerdir. Muadillerine göre ömrü uzun ve teknolojik gelişmelere bağlı yapılarıyla pratik sonuçlar elde etmek için birebirdir. Kullanıcı avantajları sayesinde beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan bu ürünler tek tıkla kapınıza kadar getiriliyor. Güvenli ödeme ve hızlı kargo avantajlarıyla sunduğumuz sarf malzemeleri arasından seçiminizi kolayca yapabilirsiniz. Siz de kendinize bir orijinal şerit arıyorsanız Binbirtoner üzerinden orijinal şeritlere göz atıp kendinize en uygun fiyat endeksindeki kaliteli orijinal şeritlere sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.