Görünüm
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

PANASONİC MUADİL ŞERİTLER İLE GÖZ KAMAŞTIRAN SONUÇLAR

Evde, iş yerinde vazgeçilmez cihazlarımızdan olan yazıcıların hayatımızdaki rolü büyüktür. Şirketlerde genellikle kullanım yoğunluğundan dolayı nokta vuruşlu yazıcılar kullanılır. Bu nedenle bir şirketin en önemli sarf malzemelerinden biri de bu yazıcıların kaynağı kartuşlar ya da şeritlerdir. Panasonic muadil şeritler Panasonic markasının yazıcıları için özel olarak geliştirilen genellikle Uzak Doğu’da üretilip ülkemize ithal olarak getirilen muadil şeritlerdir. Gelişen teknoloji sayesinde orijinale birebir bir deneyim elde etmek isteyen Panasonic nokta vuruşlu yazıcı kullanıcıları, Panasonic muadil şeritleri tercih ederler. Kartus.com farkıyla sahip olabileceğiniz bu ürünler, yazıcılardan nitelikli baskı almanıza ve yazıcının uzun ömürlü olmasına olanak sağlar.

Uzun Ömürlü ve Keskin Hatlar

Panasonic dünyaca ünlü bir markadır. Markanın bilinirliği ve sağladığı müşteri sadakati ile paralel olarak Panasonic muadil şerit kullanımı da aynı oranda çok fazladır. Panasonic muadil şeritleri size vaat ettiği baskı kapasitesini ISO/IEC testleri çerçevesinde verir. Kullanıcının baskıda kullandığı mürekkep yoğunluğuna ve diğer etmenlere göre artıp azalabilir. Bu nedenle Panasonic muadil şeritlere bakarken mutlaka fiyatıyla örtüşecek baskı kapasitesine de dikkat etmelisiniz kartus.com ailesinin zengin ürün gamı arasından rahatlıkla tercihte bulunabilmeniz için sizlere istediğiniz renkte ve şerit uzunluğunda geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Panasonic muadil şeritler tasarım ve donanım maddelerince orijinalleri ile neredeyse tümüyle aynıdır. Panasonic nokta vuruşlu yazıcı ile çalışmasına hayran kalacaksınız.

Yazıcı Dostu Panasonic Muadil Şeritler

Muadil şeritler de en çok aranan özelliklerden biri de yazıcı ile mükemmel denebilecek bir uyum içinde çalışmasıdır. Panasonic muadil şeritler performans yönünden orijinalleri ile aynı skalayı yakalar. Yüksek pigment değerlerine ve çözünürlüğe ulaşılmak istenen profesyonel işler de dahil olmak üzere çıktı alınacak alanlarda performans kaybı yaşanmaz. Panasonic muadil şeritler aynı zamanda kalıcılık sorununa da etkili çözümler üretir. Akıtma ve tıkanma gibi sık karşılaşılan kartuş ve şerit problemlerine Panasonic muadil şeritlerde rastlanmaz. Panasonic muadil şeritler üstün özelliklerinin yanı sıra çevre dostudur ve ortama kötü koku yayıp ortam havasını, çevreyi kötü etkilemez. Oldukça dayanıklı ve ergonomik yapısı ile siz de gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.