Görünüm
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

PANASONIC ORİJİNAL ŞERİTLER İLE YAZICI KALİTESİNİ ARTIRIN

Adını tüm dünyaya duyuran ve kullanıcılarına kaliteli bir deneyim sunan Panasonic, bir teknoloji şirketidir. Nokta vuruşlu yazıcıları ile de çok ünlüdür ve birçok iş yerinde Panasonic marka yazıcılar ile karşılaşabilirsiniz. Nokta vuruşlu yazıcıların yakıtı olan yazıcı şeritleri, kaliteli baskı elde edilmesi için önemli bir aygıttır. Panasonic orijinal şeritler, sadece Panasonic marka yazıcılar ile çalışır. Panasonic orijinal şeritler kalitesi ile yüksek performans isteyen, fotoğrafçılık gibi profesyonel işlerde kullanıcıların vazgeçilmezlerindendir. Panasonic orijinal şeritler kullanıcısına beklediğinden çok daha uzun bir kalıcılık deneyimi sunar. Kullandığı kaliteli mürekkepler ile renkler uzun yıllar solmadan kalır. Panasonic orijinal şeritlerden almak aynı zamanda çevreye yapacağınız katkılardandır. Muadillerinin aksine her yeni Panasonic orijinal kartuş geri dönüşüm standartlarında üretilir ve ISO/IEC testlerinden geçerek müşteri memnuniyetini zirveye ulaştırmayı hedefler.

Panasonic Orijinal Şeritler Akıtma veya Tıkanma Yapar mı?

Panasonic orijinal şeritler yazıcı başlarında bulunan iğneler yardımıyla baskı almamızı sağlar. Gelişen teknoloji ile birlikte yüksek kalite standartlarında üretilen dayanıklı mürekkep kumaşları Panasonic orijinal şeridi üst seviyelere çıkartır. Bu kumaşlar uzun süreli yazıcı iğnesi darbelerinden en az oranda etkilenerek bozulmaya yol açmaz ve mürekkebin kimyası bozulmaz. Bu sayede son baskılarınızda bile keskin hatlara sahip çizgiler elde edebilirsiniz. Panasonic orijinal şeritler çok sıcak ve nemli ortamlarda saklanmadığı sürece herhangi bir şekilde donmaz ya da kurumaz. Dışarıdan bir darbe almadığı sürece tıkanma yapma ihtimali çok düşüktür.

Ergonomik ve Panasonic Orijinal Şeritler Herkese Hitap Ediyor

Panasonic orijinal şeritler ergonomik tasarımı ve donanımıyla dünyanın en iyilerindendir. Alıcısını bugüne kadar hiç mağdur etmeyen kalitede yüksek pigment değerleri verir. Seçenek olarak siyah ve diğer bütün ana renklerde alternatifi vardır. Online ofis teknoloji mağazamızdan sahip olabileceğiniz Panasonic orijinal şeritler ile size özel cazip fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Sizlere geniş bir ürün yelpazesi sunan kartus.com ile ihtiyacınız olan Panasonic orijinal şeritlere kolayca sahip olabilirsiniz. Yazıcılar için son derece önemli olan Panasonic orijinal şeritler için günün her saatinde sitemize göz atabilir ve tercih ettiğiniz ürünlere hızlıca ulaşıp gönül rahatlığı il kullanmaya başlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.