Görünüm
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

PANTUM ORİJİNAL TONERLER GARANTİLİ SEÇENEKLER

Kaliteli bir baskı süreci, ihtiyacınız olan birçok donatıyı sizlere sağlayabilir. İş görüşmelerinde, proje sunumunda, önemli anlaşmalarda hep onun imzası var. Nitelikli ve hatasız çıktılar elde etmek için tercih edebileceğiniz Pantum orijinal tonerler profesyonel alanlardan ev tipi yazıcılara kadar çok çeşitli bir kullanım alanına sahiptir. Kullanıcılarını yormayan benzersiz özelliklere sahip olan Pantum orijinal tonerler aynı zamanda çevre dostu olmasıyla da bilinir. Tonerin dolumuna imkan veren özel yapısı, tekrar tekrar toner plastik çerçevesini satın almaya gerek bırakmadan ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılar. Bu sayede her defasında Pantum orijinal tonerler için bütçe ayırmak zorunda kalmazsınız. Bir kez Pantum orijinal tonerler tercih ettiğinizde, sonraki toner ihtiyacınızda sadece toner tozu satın alarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Hatasız ve Kaliteli Çıktılar için Birebir

Kaliteli ve hatasız çıktılar için birebir olan Pantum orijinal tonerler, toz formunda oldukları için yazıcı merdanesinden kağıt çıktısının elde edilme sürecinde, ısının tozları eritmesi vasıtasıyla çıktı oluşumuna imkan verir. Kartuşlarda olduğu gibi mürekkep püskürtme sürecinin bulunmadığı Pantum orijinal tonerler, bu özellikleri ile kağıtlarda fazla mürekkep akması gibi problemlere de mahal bırakmaz. Bu özelliği sayesinde ilk çıktıdan son çıktıya kadar sorunsuz baskılar elde edilmesini sağlayan Pantum orijinal tonerler fiyat-performans bakımından da oldukça avantajlıdır. Dünyaca ünlü Pantum markasının 2 yıl boyunca garanti altına aldığı Pantum orijinal tonerleri uygun muhafaza koşullarında 24 ay boyunca saklayabilirsiniz.

Donma veya Akıtma Yapmaz

Donma veya akıtma gibi problemlerin olmadığı Pantum orijinal tonerler oldukça avantajlıdır. Fotokopi merkezleri gibi çok sık bir şekilde baskı alınan alanlardan fotoğrafçılara kadar çok farklı bir hedef kitle tarafından tercih edilen Pantum orijinal tonerler, az miktardaki mürekkep tozu ile çok daha fazla çıktı alınmasına olanak sağlar. Bu özellikleri ile muadillerine oranla çok daha verimli olan ürünler, fiyattaki farkını verimlilik ile kapatma fırsatına sahip olur. Siz de Binbirtoner’in optimum performans sergileyen Pantum orijinal tonerleri arasından seçiminizi yaparak istediğiniz boyuttaki kağıda istediğiniz renk baskı almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.