Görünüm
Toplam 134 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 7 8 9

SAMSUNG ORİJİNAL TONERLERE ÇEVRİM İÇİ SAHİP OLUN

Samsung kalitesinin yazıcılara taşınması ile birlikte yazıcı sektöründe bir devrim meydana geldi. Çok fonksiyonlu yazıcılar ile birlikte çıktı alabilir, fotokopi çekebilir veya fotoğraf bastırabilirsiniz. Birbirinden farklı amaçlar için tek bir çözümün sunulduğu yazıcılar ile uyumlu bir şekilde çalışan Samsung orijinal tonerler ise profesyonel ve amatör kullanımlar için uygundur. Herkese ve her keseye hitap eden benzersiz seçenekleri ile kullanıcı deneyimini iyileştiren Samsung orijinal tonerler ile istediğiniz çıktıların saniyeler içerisinde elinize geçmesini sağlayın. Yazıcıların çalışma hızını arttıran Samsung orijinal tonerler, kağıt üzerinde lekelenme gibi problemlerin de oluşmasını engeller.

Pratiklik ve İşlevsellik Bir Arada

İşlevselliğin ve pratikliğin buluşma noktası olan Samsung orijinal tonerler ile yüksek çözünürlüklü çıktılar elde edebilirsiniz. CMYK renklerinden oluşan tonlamalara sahip olan Samsung orijinal tonerler, siyah beyaz ve renkli çıktı alımına imkan tanıyan benzersiz seçeneklere sahiptir. Geri dönüşüme büyük katkısı bulunan Samsung orijinal tonerleriniz boşaldıktan sonra yenileyebilir veya toner tozu yardımıyla ürünün yeniden dolumunu sağlayabilirsiniz. Kartuşu değiştirerek geri dönüşüme ve doğaya büyük bir ölçüde katkıda bulunabilir hem de maliyet açısından tasarruf elde edebilirsiniz. Kolay bir şekilde değiştirebileceğiniz toner kartuşu sayesinde kesintisiz bir baskı sürecinde işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Seri çıktı alımına imkan veren Samsung orijinal tonerler ile siz de zamandan ve efordan tasarruf edeceksiniz.

Kesintisiz Çıktı Deneyimi

Birkaç saniye içerisinde toner kartuşunu değiştirebilir ve çıktı almaya devam edebilirsiniz. Yazıcıların hızlandırılmasını sağlayan tonerler yazdırılırken kağıtta lekeler oluşumunu engeller. Yazıcı kaynaklı olan problemlerle karşılaşmamak için de yazıcınızın bakımı ve temizliğini belirli periyotlarda yapmalısınız. İthal ve yerli markaların zengin ürün çeşitliliğinin bir arada bulunduğu kartus.com’de çevrim içi satın alma avantajlarını sonuna kadar yaşayacaksınız. Samsung orijinal tonerleri muhafaza ederken yatay konumda yerleştirildiğinden emin olmalısınız. Güneş görmeyen ve kuru bir ortamda muhafaza edeceğiniz Samsung orijinal tonerler ile kaliteli baskılar elde edebilirsiniz. kartus.com’dan kampanyalı fiyatlarla sahip olabileceğiniz Samsung orijinal tonerlerin son kullanma tarihi olmadığı için istediğiniz gibi muhafaza edebilirsiniz. Kullanım avantajları saymakla bitmeyen Samsung orijinal tonerler okullardan eczanelere kadar birçok farklı alanda değerlendirilebilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.