Görünüm
Toplam 83 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6

ŞERİTLER İLE YAZICILARIN NİTELİĞİNİ ARTTIRIN

Evlerden iş yerlerine kadar birçok alanda kullanılan yazıcıların ihtiyacı olan şeritler, yazıcıların yüksek performanslı çalışmasına olanak sağlar. Kaliteli ve yüksek pikselli çıktılar alınması için ihtiyacınız olan şeritler, yazıcıların ana parçaları arasında yer alır. Bir verinin kağıda aktarılmasına olanak tanıyan şeritler, basım sürecinde görev aldıkları için çıktının kalitesini belirler. Nokta vuruşlu yazıcı şeridi olarak görev alan bu ürünler, yazıcıların daha kaliteli çıktı vermesine imkan verir. Basılması istenen verilerin doğru bir şekilde kağıda aktarımına olanak sağlayan şeritler yazıcıların ilk günkü performansına sahip olması için tercih edilirler.

Yazıcı Markasına Uygun Şeritler

Yazıcıların markasına uygun olarak tercih edeceğiniz şeritler, cihazlar ile uyumlu olmalıdır. Kaliteli markaların ürettiği birbirinden farklı şeritler Kartus.com'da sizleri bekliyor. Uygun fiyat ve kaliteli malzeme ürünlerini bir arada bulunduran kartus.com, uzun ömürlü şeritler için zengin seçenekler sunuyor. Mürekkebin sorunsuz bir şekilde işlev görmesine olanak sağlayan nitelikli şeritler Epson, Panasonic, Lexmark, Oki, Printpen ve Refill gibi farklı markaların çeşitli ürünlerini bir arada buluşturuyor. Şeritler pazarında önemli bir yere sahip olan ürünler, yazıcıların çok daha uzun süre kullanılmasına olanak sağlayarak maliyetleri minimuma indirgiyor. Müşteri memnuniyetinin daima üst sayfada tutulduğu kartus.com’da her sektörde kullanılan yazıcıların işlevselliğini sürdürmesi için gereksinim duyduğu şeritlere ulaşabilirsiniz.

Her Zaman Yüksek Baskı Kalitesi

Yüksek baskı kalitesine sahip olan çıktılar elde etmek için tercih edeceğiniz şeritler nokta vuruşlu yazıcılar başta olmak üzere birçok farklı yazı tipinde kullanılabilir. Hastaneler, okullar, ofisler, muhasebe departmanları ve çok daha geniş bir sektöre hitap eden şeritler uzun süreli kullanım fırsatı sunar dayanıklı ve kaliteli olması sayesinde birçok avantajı da beraberinde getirir. Ofis malzemelerinde ihtiyacınız olan yüzlerce ürünün bir arada bulunduğu online mağazamızda, aradığınız ürünlere tek tıkla ulaşmanın keyfini yaşayın. En Kaliteli orijinal ve muadil ürünleri bir arada bulabileceğiniz kartus.com’da avantajlı fiyatlarla satışa sunduğumuz zengin ürün gamı arasından tercihlerinizi hemen yapabilirsiniz. Cep telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan giriş yaparak birkaç dakika içinde alışverişinizi tamamlamanın ayrıcalığını yaşayın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.