Görünüm
Toplam 29 ürün görüntüleniyor.
1 2

SHARP MUADİL TONERLER İLE YAZICILAR ONA EMANET

Fotokopi makinesi ve yazıcı işlevini aynı anda görülen çoklu aygıtlarda tercih edilen Sharp muadil tonerler hem görsellerin hem de metinlerin kusursuz bir şekilde yazdırılmasında işlev görürler. Renkli ve siyah olmak üzere temel olarak 2 farklı çeşitte üretilen Sharp muadil tonerler kağıtlarda mükemmel bir baskı kalitesi elde etmenize olanak sağlar. Toz kimyasallardan üretilen Sharp muadil tonerler halk arasında kartuş olarak da adlandırılır. İçerisinde toz bulunması sayesinde kartuşlardan farklılaşan bu ürünler, uygun saklama koşulları sayesinde üretim tarihinden itibaren 2 yıl boyunca muhafaza edilebilir.

Geri Dönüşüme Uygun Ambalaj

Geri dönüşüme uygun olan ambalajı sayesinde çevrenin korunmasına da olanak sağlayan Sharp muadil tonerleri doldurarak yeniden kullanıma mümkün hale getirebilirsiniz. Bu sayede hem üründen tasarruf edebilir hem de doğaya katkıda bulunabilirsiniz. Farklı seçeneklerde üretilen Sharp muadil tonerlerde çeşitli markaların yazıcıları ve fotokopi makinelerine uygun olarak üretim yapılır. Hızlı bir çıktı alım süreci geçirmek isteyenlerin tercihi olan Sharp muadil tonerler yüksek çözünürlükte renk pigmentlerine sahiptir. Kaliteli malzemelerden üretilen Sharp muadil tonerler fazla yaprak basma imkânına sahip olduğu için de tercih edilirler. Ev tipi yazıcı modellerinden büyük baskı makinelerine kadar çok geniş bir kullanım alanına sahip olan Sharp muadil tonerler ile 10 binden fazla sayfa yaprağı bastırabilirsiniz.

Üstün Kullanım Kapasitesi

Çizgisiz ve tam bir kaplama sağlayan Sharp muadil tonerler hassas renk ayarlamasına sahiptir. Bu sayede elde etmek istediğiniz görüntüyü net olarak kağıda yansıtmanıza olanak sağlar. Üstün kullanım kapasitesine sahip olan Sharp muadil tonerler profesyonellerden amatör kullanıcılara kadar herkesin kolaylıkla cihaza entegre edebileceği basit bir entegrasyon sistemine sahiptir. Bütçenize en uygun Sharp muadil tonerlere ulaşabileceğiniz kartus.com ile ihtiyacınız olan ürünlere tek tıkla sahip olabilirsiniz. Farklı yerli ve ithal yazıcılar ile son derece uyumlu bir şekilde çalışan Sharp muadil tonerler iş akış süreçlerinin kesintisiz bir şekilde sürdürülmesine imkan verir. Fiyat-performans açısından oldukça avantajlı bir durum oluşturan Sharp muadil tonerlere günün her saatinde sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.