Görünüm
Toplam 102 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 ... 7

TOZLAR İLE EKONOMİK TONER DOLUMU

Lazer yazıcılarda kullanılan tozlar, tonerler içinde muhafaza edilirler. Bir kez tercih ettiğinizde her bittiğinde yenileyebileceğiniz tozlar, istediğiniz verilerin kağıda baskı alınmasına olanak tanır. Tonerin içinde tozlar bulunmazsa kağıda baskı alınması mümkün değildir. Tozun kalitesini belirleyen taneciklerin idealize edildiği kartus.com’da hem siyah beyaz hem de renkli tozlara kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Birbirine yakın olan tane çapları ile en kaliteli baskı çıktısına sahip olabileceğiniz tozlar geçiş yollarını kapatmadan istediğiniz nitelikte ürünler elde etmenize olanak sağlar. Fiziki özellik bakımından kömür tozuna benzetilen tozlar karbon elementi başta olmak üzere 30 çeşit kimyasalın bileşiminden meydana gelir.

Toner Tozlarının Muhafaza Edilmesi

Balmumu ile entegre edilen tozlar reçine vasıtasıyla kağıda yapışma imkânına sahip olur. kartus.com ayrıcalığı ile sahip olabileceğiniz tozlar 2 yıl boyunca kutusu hiç açılmadan muhafaza edilebilir. Kuru ve serin yerde saklayacağınız tozlar, rekabetçi fiyatlarla ulaşabileceğiniz benzersiz seçeneklere sahiptir. Herhangi bir uzmanlık alanı gerektirmeden kendi başınıza bitmiş olan tonerinizi doldurabilirsiniz. Sahip olacağınız tek bir toner tozu ile 20 kere dolum işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Farklı yazıcıların markalarına özel olarak üretilen tozlar Brother, Ricoh, Kyocera, HP ve Samsung gibi farklı markaların yazıcıları ile uyumlu olarak çalışan yazıcıların sorunsuz bir şekilde işlev görmesini istiyorsanız yazıcı markasına uygun olan tozları tercih ederek uzun süreli ve pratik bir kullanım imkânına sahip olabilirsiniz.

Kartuşun Boşaldığı Nasıl Anlaşılır?

Tonerin dolum zamanı geldiğini anlamak için toner haznesinin iç bölümünde bulunan tozları rahatlıkla görebilirsiniz. Yeni nesil yazıcılarda bulunan toner çipi, ürün içerisinde kalan toz miktarını rahatlıkla görebilmenize olanak tanır. Çip üzerinden takipte bulunarak da tonerin bitip bitmediğini görebilirsiniz. Son derece kolay bir yenileme sistemine sahip olan yeni nesil yazıcılarda mavi, kırmızı, sarı ve siyah gibi farklı renk seçeneklerinden dilediğinizi tercih ederek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. kartus.com ayrıcalığı ile sahip olacağınız ürünlere Türkiye’nin dört bir yanından ulaşabilir ve birkaç dakika içerisinde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Ofislerden okullara kadar çok çeşitli alanlarda kullanılan yazıcıların kesintisiz olarak işlev görmesi için ihtiyacınız olan diğer birçok ürün için hemen online mağazamızı ziyaret edin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.