Görünüm
Toplam 55 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

YAZICILAR İLE ÇIKTI ALMAK ÇOK KOLAY

Görsel ve metinlerin kağıt üstüne çıktı alınmasını sağlayan yazıcılar, ofisler başta olmak üzere birçok farklı alanda kullanılabilir. Fotokopi çekme, tarama ve faks çekme gibi farklı donatıları da bulunabilen bu ürünler bilgisayara, telefona ve USB gibi depolama aygıtlarına kolaylıkla bağlanabilir. Fotoğraf makinesi veya hafıza kartı gibi araçlar üzerinden de çıktı almanıza olanak sağlayan yazıcılar printer olarak da adlandırılırlar. Çıktı almak istediğiniz verilerin işinize göre renkli veya renksiz olarak çıktı alınmasını sağlayan yazıcılar mono ve fonksiyonlu olmak üzere temelde ikiye ayrılırlar.

Mono ve Fonksiyonlu Yazıcı Nedir?

Sektörde mono yazıcı olarak adlandırılan aygıtlar sadece siyah beyaz çıktı almak için kullanılır. Özellikle ofislerde tercih edilen bu yazıcılar düşük maliyeti ve ekonomik olması sayesinde tercih edilir. Sektörde fonksiyonlu yazıcı olarak adlandırılan aygıtlar ise fax, fotokopi, tarayıcı ve renkli yazdırma işlevlerini tek bir cihaz üzerinden gerçekleştirir. Mono yazıcılara göre daha maliyetli olan fonksiyonlu yazıcılarda, alınacak renkli çıktılar için farklı toner ihtiyacı bulunur. Network imkânına sahip olan fonksiyonlu yazıcılar uzaktan bağlantı yoluyla yazdırma ve tarama gibi işlemlerin gerçekleştirilmesine olanak sağlar. OKI, Brother, Xerox, Samsung, Canon ve HP gibi markaların bulunduğu çok fonksiyonlu yazıcılar arasından tercihinizi yaparak beklentilerinizi tam olarak karşılayabilirsiniz.

Matbaa Kalitesinde Çıktılar Elde Edin

Modern teknolojinin hayatı kolaylaştıran seçeneklerinden biri olan yazıcılar, toner yardımıyla istenilen verinin kağıda basılmasına olanak tanır. Profesyonellik ve hassasiyet gerektiren durumlarda beklentilerinize doğru çözümler sunan yazıcılar, çıktıların matbaa kalitesinde olmasına yardımcı olur. Yüksek çözünürlüklü çıktılar elde etmek için 600 dpi ölçeklerinde ve üzerindeki değerlerde sahip olabileceğiniz aygıtlar, portatif oldukları için taşınabilir özelliktedir. Modern yaşamın gerekliliklerine uygun olarak günümüzde en çok tercih edilen yazıcılar arasında lazer yazıcılar bulunur. Bu ürünlerin içerisinde toner tasarruf modu olabilir. Toner tasarruf modu, daha az toner kullanımı ile daha fazla çıktı alımına imkan verir. Cloud, USB veya bilgisayar bağlantısı yoluyla çıktılarınızı alabileceğiniz lazer yazıcılar tarama yapma, fotokopi çekme, baskı alma gibi birçok işlevi tek bir merkezden gerçekleştirir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.