Görünüm
Toplam 137 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 ... 6 ... 10

MÜREKKEPLER İLE KALİTELİ BASKI

Yazıcılardan çıktı alınmasını sağlayan mürekkepler toner ve kartuş olmak üzere temelde iki farklı yapıya sahiptir. İşlevsel ve kullanım amacına göre çeşitlendirilebilen mürekkepler, ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde karşılamanıza olanak tanır. Sektörde kartuş olarak da adlandırılan mürekkepler yazıcılarda kullanırlar. İstenilen verinin kağıda basılmasına olanak sağlayan mürekkepler kartuş kutularının içinde sıvı halde bulunurlar. Toner de yazıcılarda kullanılan mürekkepler arasındadır. Tonerlerin kartuşlardan farkı ise toz halinde olmasıdır. Sonuç olarak kartuş ,kağıda baskıyı sıvı haldeki mürekkebin püskürtülmesi vasıtasıyla, toner ise toz şeklindeki yapısını tam baskı aşamasında ısıtılarak merdane yardımıyla bastırılmasına olanak tanır. Çıktı sayısı bakımından da birbirinden farklı olan kartuş ve tonerlerin farklı işlevleri bulunur. Alınacak çıktı sayısı, ürün markalarının niteliklerine göre de tercih edilir.

Büyük Kağıt Baskıları için Kartuş

Kartuş aygıtları kağıdın üzerine yatay bir şekilde baskı yapar. Bu da özellikle büyük ebatlarda bulunan kağıtlarda kartuşların kullanımını gerektirir. Lazerli toner yazıcı sistemlerinde kağıdın büyümesi demek tonerin de büyümesi anlamına gelir. Bu nedenle standart ölçülerin dışındaki kağıtlarda genellikle kartuşlar kullanılır. Her iki ürünün de bitmesi halinde yeniden kullanılabilmesi amacıyla doldurma yapılması mümkündür. Kaliteli bir baskı için orijinal kartuş ve toner seçeneklerini tercih edebilir veya birebir aynı kaliteyi yakalayan muadil seçenekleri tercih edebilirsiniz. Ofis ortamlarında, hastanelerde, eczanelerde, okullarda ve çok daha fazla alanda kullanılabilen mürekkepler hem kağıda çıktı alma imkanı tanıyor hem de tüm bu işlemler için farklı bir lokasyona gitmenizi engelliyor.

Ekonomik ve Pratik Mürekkepler

Ekonomikliği ve pratikliği bir arada sunan mürekkepler matbaa kalitesinde baskı almanız için ihtiyacınız olan tüm donatıları sizler için sunuyor. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, ihtiyacınız olan orijinal veya muadil mürekkepler için online ofis marketimizi tercih edebilirsiniz. Zaman kaybetmeden ve efor harcamadan ihtiyacınız olan mürekkepler ve çok daha fazlasına tek tıkla ulaşabilirsiniz. Ürün özelliklerini inceleyebileceğiniz ve karşılaştırma yapabileceğiniz online ofis ihtiyaçları marketimizden yapacağınız mürekkepler alışverişinde, ürünlerden memnun kalmazsanız kolayca iade edebilir ve paranızı geri alabilirsiniz. Ofis yaşamında hayatı kolaylaştıracak seçenekler için hemen mürekkepler kategorimize tıklayın, alışverişe başlayın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.