Görünüm
Toplam 4294 ürün görüntüleniyor.

TONER MODELLERİ

İlk olarak 1932 yılında hayatımıza giren tonerler yazıcı, faks makineleri ve fotokopi makineleri gibi araçlarda kağıt üzerine baskı yapılmasına olanak sağlayan tozların depolandığı bir birimdir. Toz halinde bulunan mürekkebin toplandığı bu ürünler 30 farklı kimyasaldan oluşan toner tozunu muhafaza eder. Ofislerde, eczanelerde, alışveriş merkezlerinde, hastanelerde, okullarda, evlerde ve çok daha fazla alanda kullanılan uygun fiyatlı muadil toner, basılı materyallerin elde edilmesine olanak sağlar. Temelde dört farklı renkten oluşan kaliteli muadil tonerler ve orijinal tonerler sarı, mavi, kırmızı ve siyahtan ibarettir. Diğer renkler ana renklerin karışımı ile oluşturulur.

En İyi Toner Çeşitleri

Lazer yazıcı içinde kullanılan tonerler ham madde bakımından toner ve mürekkep üzere ikiye ayrılır. Siyah kartuşlar, siyah tonlarında baskı yapmak için tercih edilirken renkli kartuşlar ise sarı, kırmızı ve mavi renkler ile istediğiniz renkte baskı yapabilmenize olanak sağlar. Sektörde yazıcı markaların üretmiş olduğu önerilen muadil toner markaları vardır. Ricoh, Develop, Sharp, Triumph, Pantum gibi markaların orijinal toner seçeneklerine ulaşabileceğiniz kartus.com’da aynı zamanda birbirinden farklı önerilen muadil toner markalarına da ulaşabilirsiniz. HP, Epson, Canon, Brother gibi markaların nitelikli önerilen muadil toner markalarına ulaşabileceğiniz çevrim içi mağazamızda aradığınız tüm orijinal toner ve muadil toner satın al işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Tonerler

İhtiyacınız olan tonerleri toner satın al işlemi ile kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz kartus.com sayesinde beklentilerinizi tam olarak karşılarsınız. Herkesin bütçesi için en uygun fiyatlı orijinal ve toner seçenekleri tek tıkla Türkiye’nin her yerine ulaşıyor. Her çıktıda aynı standartta kaliteye sahip olmak için toner modelleri size göre olabilir. Yazıcı markalarının kendi üretimi olan muadil toner modelleri, daha fazla sayıda çıktı alırken birim başına daha düşük fiyat elde etmenizi sağlar. Çok satan toner seçenekleri ile yazıcı veya fotokopi makinesi gereksinimlerinizi kolayca karşılayabileceğiniz çevrim içi mağazamızda kaliteli orijinal ve muadil tonerler sizleri bekliyor.

Toner Satın Al

Ofisinizin, evinizin veya okulumuzun çok satan toner ihtiyacını karşılamak için siz de hemen kartus.com’u ziyaret edin. Orijinal toner veya çok satan toner seçeneklerini satın alma işlemlerini gerçekleştirmek için telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan giriş yapmanız yeterlidir. Dilerseniz muadil toner satın alma işlemlerini de gerçekleştirerek bütçenizi yormadan toner gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.