Görünüm
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

SAGEM ORİJİNAL TONERLER İLE HIZLI ÇIKTILAR

Yazıcıların ömrünü artıran Sagem orijinal tonerler çıktıların çok daha hızlı bir şekilde alınmasına imkân tanıyor. Kullanıcı dostu seçenekleri sayesinde yazıcıların çok daha aktif hale gelmesine olanak sağlayan Sagem orijinal tonerler bu özellikleri ile çok farklı alanlarda kullanılabiliyor. Mıknatısında metal oksitler, renk pigmentleri, sentetik reçine, silikon ve balmumu gibi ayrıcı maddelerden bir araya gelen Sagem orijinal tonerler çok fonksiyonlu yazıcılardan fotokopi makinelerine kadar birçok farklı alanda kullanılırlar. Toz parçacıklarına sahip olan Sagem orijinal tonerler bu özellikleri ile damlatma ve akma gibi problemler yaşatmazlar. Kağıtlarda net ve kesintisiz bir çıktının alınmasına olanak sağlayan Sagem orijinal tonerler fotoğraf baskılarından farklı boyutlardaki kağıtlara kadar her ürün için oldukça avantajlıdır.

CMYK Renk Kodlarının Tamamı

CMYK olarak adlandırılan renk kodlarına sahip olan Sagem orijinal tonerler en hassas renk gradyanların bile mükemmel bir şekilde basılmasına olanak tanır. Orijinal olması sayesinde yazılım güvenliğini de beraberinde getiren ürünler sarı, kırmızı, mavi ve siyah olmak üzere temelde dört farklı renk seçeneğine sahiptir. Bu renk seçenekleri yazıcı içerisinde bütünleşerek farklı tonların ortaya çıkmasına olanak sağlar. Üretici garantisi altında bulunan ürünler 2 yıl boyunca garantilidir. Uygun saklama koşulları kapsamında 24 ay boyunca sizin de muhafaza edebileceğiniz bu ürünleri kampanya dönemlerinde depolayarak ileriki dönemlerde kullanabilirsiniz.

Homojen Renk Dağılımı

Homojen renk dağılımına olanak sağlayan Sagem orijinal tonerler hassas renk detayları sayesinde beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacaktır. Baskı kapasitesi bakımından birbirinden farklı seçeneklere sahip olan Sagem orijinal tonerler arasından bütçenize ve beklentilerinize en uygun olan modellere ulaşarak kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. kartus.com kampanyalarından faydalanarak aradığınız Sagem orijinal tonerlere ulaşarak günün her saatinde aradıklarınıza ulaşabilirsiniz. Zengin ürün çeşitliliği ile baskı süreçlerinin çok daha verimli geçmesine olanak sağlayan Sagem orijinal tonerler, kullanım avantajları sayesinde çıktıların mükemmel bir şekilde elde edilmesine yardımcı olur. Yazıcılar ile ortak bir çalışma sürdürerek kullanıcıların lehine baskılar oluşmasına olanak tanıyan Sagem orijinal tonerler ile pratik ve kaliteli bir şekilde baskılarınızı alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.